Treningi

O najważniejszym

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czego potrzebują najmłodsi do prawidłowego rozwoju. Dlatego nasza szkółka piłkarska oferuje nietypową formę aktywności ruchowej połączonej z dobrą zabawą, relaksem, a także nauką języka angielskiego.

Nasza akademia piłkarska to zespół trenerów, którzy posiadają wykształcenie pedagogiczne, a także odpowiednie przeszkolenie państwowe uprawniające do prowadzenia zajęć sportowych. Dzięki temu mogą nam Państwo bez obaw powierzyć swoje pociechy!

Zajęcia z piłki nożnej w naszej szkółce prowadzone są w trzech grupach wiekowych. Są to:

  • „maluchy” (2 i 3-latki),
  • „starszaki” (4 i 5-latki)
  • oraz „starszaki +” (6 i 7-latki).

Pozwoli to na dopasowanie programu do umiejętności dzieci, co uczyni zajęcia ciekawszymi i bardziej efektywnymi dla danej grupy.

W zależności od grupy trening trwa od 45 do 60 minut. Na każde zajęcia składają się takie elementy jak: gry i zabawy, ćwiczenia ogólnorozwojowe i koordynacyjne, zajęcia korekcyjne, nauka techniki, małe mecze, relaks, nauka języka angielskiego.

Treningi w naszej szkółce piłkarskiej odbywają się raz w tygodniu o ustalonej wcześniej porze. Wszystkie zajęcia prowadzone są na odpowiednio przystosowanych salach gimnastycznych z bogato wyposażonym sprzętem do ćwiczeń.

Nasza akademia została stworzona z myślą zarówno o chłopcach, jak i dziewczynkach. Treningi odbywają się w wielu miastach – m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie, Katowicach, Wrocławiu, Płocku, Białymstoku i nie tylko.