Kontakt

PREZES ZARZĄDU

Łukasz Sokołowski
e-mail: zarzad@football-kids.com

*REKLAMA, MARKETING, franczyza

DYREKTOR

Maciej Łuczka
e-mail: m.luczka@football-kids.com

*SPRAWY ORGANIZACYJNE

Kontakty do Menadżerów

Bereza MAREK

CzęstochowaWarszawa MokotówWarszawa Praga Południe
tel. 500 422 411
email. m.bereza@football-kids.com

Bilski Leszek

dzierżoniówwrocław NadodrzeWrocław Grabiszyn
tel. 665 062 077
email. l.bilski@football-kids.com

Brudek Łukasz

Rzeszów Nowe Miasto Rzeszów zachód
tel. 570 882 982
email. l.brudek@football-kids.com

Citko Michał

BiałystokSokółka
tel. 579 643 500
email. m.citko@football-kids.com

Ćwiek Adrian

Kraków Ruczaj
tel. 500 433 411
email. a.cwiek@football-kids.com

FLORCZAK FRYDERYK

Nowy Dwór MazowieckiRadom
tel. 606 951 777
email. f.florczak@football-kids.com

Florczak Kamil

BłonieLegionowo
PruszkówWarszawa Ursus
Kraków Rakowice
tel. 608 483 034
email. k.florczak@football-kids.com

florczak natalia

Łódź BałutyŁódź GórnaŁódź Polesie
tel. 606 457 733
email. k.florczak@football-kids.com

Góral Monika

Warszawa Bemowo os. GórceWarszawa Bemowo os. GrotyWarszawa TargówekWarszawa Wesoła
tel. 534 544 494
email. m.goral@football-kids.com
email. l.tywanek@football-kids.com

Kalinowski Mateusz

BytomGrodzisk mazowieckiSosnowiec
tel. 500 37 37 04
email. m.kalinowski@football-kids.com

maksymowicz patryk

Warszawa Wawer
tel. 785 499 842
email. p.maksymowicz@football-kids.com

Mendrys Aleksander

Płock
tel. 884 080 988
email. a.mendrys@football-kids.com

Pietrusiński Kamil

Warszawa BielanyWarszawa OchotaWarszawa Żoliborz
tel. 500 419 519
email. k.pietrusinski@football-kids.com

piórkowski jakub

Gdańsk PrzymorzeGdańsk Śródmieście
tel. 451 118 755
email. j.piorkowski@football-kids.com

Sokołowska Anna

Dąbrowa GórniczaGliwiceKatowice
tel. 500 469 460
email. a.sokolowska@football-kids.com

SZCZEPAŃSKI TOMASZ

Jelenia GóraLegnicaLubin
tel. 663 275 151 lub 512 167 747
email. t.szczepanski@football-kids.com

Szymański Adrian

Warszawa Białołęka - henryków Warszawa Białołęka - Kobiałka
tel. 504 290 560
email. a.szymanski@football-kids.com

WAŁASZEK AGATA

BydgoszczŻyrardów
tel. 505 25 99 66
email. a.walaszek@football-kids.com

Kontakt

LICENCJE, SZKOLENIA, EVENTY

FOOTBALL KIDS Sp. z o.o.

Nowolipki 6/34, 00-153 Warszawa

KRS: 0000520750

NIP: 525-259-32-55

(zarzad@football-kids.com)

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość