Kontakt

PREZES ZARZĄDU

Łukasz Sokołowski
e-mail: zarzad@football-kids.com

DYREKTOR

Konrad Kozaczuk
tel: 500 766 755
e-mail: k.kozaczuk@football-kids.com

Manager projektu + reklama/marketing

Łukasz Tywanek
tel: 534 544 494
e-mail: l.tywanek@football-kids.com

Kontakty do Menagerów

Bereza MAREK

MokotówWarszawa Praga Południe
tel. 500 422 411
email. m.bereza@football-kids.com

Bereza Maria

Warszawa Ursus
tel. 733 402 403
email. ma.bereza@football-kids.com

Kozaczuk Konrad

Warszawa KabatyWarszawa ŚródmieścieWarszawa Ursynów PółnocWarszawa Ursynów Południe
tel. 500 766 755
email. k.kozaczuk@football-kids.com

Citko Michał

Białystok
tel. 579 643 500
email. m.citko@football-kids.com

Ćwiek Adrian

Kraków BieżanówKraków Prądnik BiałyKraków Ruczaj
tel. 500 433 411
email. a.cwiek@football-kids.com

Jabłoński tomasz

Rzeszów Zespół Szk.-Przedszk. 6
tel. 500 505 262
email. t.jablonski@football-kids.com

Ostrowski Daniel

Otwock Wola
tel. 575 821 021
email. d.ostrowski@football-kids.com

Ostrowski Filip

Warszawa Wola
tel. 500 690 670
email. f.ostrowski@football-kids.com

Paduch Anna

Mińsk MazowieckiPiaseczno
tel. 500 011 022
email. a.paduch@football-kids.com

Pietrusiński Kamil

Warszawa BielanyWarszawa OchotaWarszawa Żoliborz
tel. 500 419 519
email. k.pietrusinski@football-kids.com

Radzikowska Aneta

LegionowoPruszkówWarszawa Wilanów
tel. 500 440 446
email. a.radzikowska@football-kids.com

Stańczewska Anna

Łódź BałutyŁódź WidzewŁódź Śródmieście
tel. 570 883 882
email. a.stanczewska@football-kids.com

Stańczyk wiktoria

Łódź Górna
tel. 512 077 466
email. w.stanczyk@football-kids.com

Szymański Adrian

Warszawa Białołęka Zespół Szkół Specjalnych Nr 63 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 213 w Warszawie
tel. 504 290 560
email. a.szymanski@football-kids.com

Tywanek Łukasz

Warszawa Bemowo os. GórceWarszawa Bemowo os. GrotyWarszawa TargówekWarszawa Wesoła
tel. 534 544 494
email. l.tywanek@football-kids.com

wieteska piotr

Warszawa ŁomiankiWrocław
tel. 507 066 120
email. p.wieteska@football-kids.com

Kontakt

LICENCJE, SZKOLENIA, EVENTY

FOOTBALL KIDS Sp. z o.o.

Nowolipki 6/34, 00-153 Warszawa

KRS: 0000520750

NIP: 525-259-32-55

(zarzad@football-kids.com)

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość