Sponsor

"Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe. Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta"

Jeff Bezos

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z propozycją oferty sponsorskiej Ogólnopolskiej Szkółki Piłkarskiej Football Kids – najprężniej rozwijającej się sieci szkółek w Polsce dbającą o rozwój zdolności i umiejętności sportowych najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Sport, a w szczególności piłka nożna jest jednym z najważniejszych podmiotów współczesnego sponsoringu. Ocenia się, iż około 70% programów sponsorskich realizowana jest właśnie poprzez sport.

Co mogą Państwo zyskać:

Szeroką publiczność – poprzez zajęcia piłkarskie, social-media, akcje reklamowe, rodziców naszych małych zawodników oraz informacje zamieszczane na naszej stronie. Reklama dociera do szerokiego grona odbiorców. Przekaz jest widoczny dla niemal wszystkich grup
docelowych a zwłaszcza dla osób w średnim wieku. Kibicami i rodzicami naszych małych piłkarzy są osoby różnych kategorii wiekowych, stanowiący przekrój różnych grup społecznych. Przy tym są to najczęściej osoby zajmujące prestiżowe stanowiska w liczących się na rynku firmach. Koszt dotarcia do takich osób poprzez naszą działalność jest wielokrotnie niższy niż w przypadku tradycyjnej reklamy.

Niewymuszoną oglądalność – klienci oglądają reklamę w sposób niewymuszony w przeciwieństwie do innych form reklamy. Rodzice, rodzina i ich znajomi, którzy przychodzą na nasze zajęcia nie są w stanie ominąć takiej formy reklamy jaką proponujemy.

Poprawa wizerunku firmy – sponsor jest postrzegany jako firma partycypująca w kosztach wydarzenia sportowego, funkcjonowania Szkółki, niedziałająca jedynie z pobudek czysto komercyjnych co znacznie ociepla wizerunek Sponsora. Wsparcie wychowywania najmłodszych dzieci świadczy o szlachetnych pobudkach darczyńcy i jego ofiarnej postawie.

Pozwala na postrzeganie sponsora jako instytucji użytecznej dla społeczeństwa – dołożymy również wszelkich starań by realizować strategię CSR Państwa firmy i wspólnie promować zaangażowanie społeczne przedsiębiorstwa, które kojarzyć się będzie z dobroczynnością, szczodrością, energią, młodością, zdrowym trybem życia, rywalizacją i zwycięstwem.

Wzbudza silne emocje – emocje towarzyszące w sporcie sprawiają, że widz
podświadomie zapamiętuje reklamodawcę. Drugi skutek emocji to dużo lepsze i silniejsze zapamiętywanie (psychologia postrzegania) nazw i znaków firm sponsorskich.

Doskonały Public Relations – sponsoring może doskonale pomóc w sprzedaży
produktu poprzez wykreowanie dobrego do niego nastawienia, może spowodować
poprawienie znajomości marki.

Karnety na zajęcia dla pracowników – wymierną korzyścią która odbije się na pozytywnej reakcji Państwa pracowników są karnety na zajęcia dla osób wskazanych przez sponsora. Takie wsparcie pomoże Państwu ocieplić wizerunek firmy wśród pracowników.

szeroka pubiczność

niewymuszona oglądalność

poprawa wizerunku firmy

pożytek społeczny

silne emocje

Doskonały pr

karnety dla pracowników

A może...

to właśnie na Ciebie czekamy?

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania różnych możliwości wsparcia naszej działalności i sponsoringu: zarzad@football-kids.com lub 500-766-755