O nas

Zobacz dlaczego warto wybrać właśnie nasze zajęcia..

Zajęcia w Football Kids to nie tylko piłka nożna. Podczas naszych zajęć trenerzy zwracają uwagę również na wiele innych elementów niezbędnych w prawidłowym rozwoju każdego człowieka np. samodzielność, dbanie o bezpieczeństwo, działanie w zespole, szacunek do innych, pokora, dyscyplina…

Odtwórz wideo
poznajmy się bliżej

Kim jesteśmy..

Szkółka piłkarska Football Kids to zajęcia piłkarskie dla przedszkolaków. Treningi ogólnorozwojowe ukierunkowane na piłkę nożną dla najmłodszych dzieci zarówno chłopców jak i dziewczynek w wieku od 2 do 7 roku życia. ‘FOOTBALL KIDSPiłkarska jedenastka’ to autorski program stworzony z myślą o najmłodszych w celu propagowania umiejętności piłkarskich wśród dzieci.

Zajęcia ruchowe wzbogacone są nauką podstawowych słów z dziedziny piłki nożnej w języku angielskim. Program treningowy  trwa od września do czerwca. Treningi odbywają się raz w tygodniu i trwają od 45 min (maluchy) do 60 min (starszaki). Grupy liczą około 11 osób, czyli tyle ile piłkarzy gra w jednej drużynie w prawdziwym meczu. Ponieważ grupy są niewielkie zajęcia mają charakter miłej i rodzinnej atmosfery.

Najlepsze warunki do treningu zapewniają odpowiednio przystosowane sale gimnastyczne minimum 60 m2 z odpowiednią wentylacją oraz sanitariami. Treningi odbywają się w salach gimnastycznych z pełnym wyposażeniem, niezbędnym do przeprowadzenia profesjonalnych zajęć piłkarskich i ogólnorozwojowych.

Trenerami są osoby posiadające odpowiednie szkolenie państwowe z zakresu prowadzenia zajęć z piłki nożnej (instruktorzy i trenerzy piłki nożnej). Dodatkowo każdy trener posiada certyfikat ‘FOOTBALL KIDS – Piłkarska jedenastka’.

Program jest tak ułożony, aby nowe dzieci mogły przyłączać się do grup w dowolnym momencie w roku. Każde zajęcia są niezapomnianym przeżyciem dla dzieci.

Często zadawane pytania

FAQ

Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi na Twoje pytanie prosimy skontaktuj się z nami a chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Strój sportowy, obuwie typu trampki lub adidasy, coś do picia i oczywiście dobry humor!

Od 45 do 60 minut w zaleności od grupy wiekowej.

Opłata rejestracyjna to wstępna opłata w skład której wchodzi rejestracja w naszym systemie, strój sportowy (koszulka, spodenki, getry, woreczek, zeszyt młodego piłkarza) oraz upominki na zakończenie roku.

Tak, każde kolejne dziecko z jednej rodziny otrzymuje zniżkę na zajęcia w wysokości 49 zł. Po zniżce abonament na każde kolejne dziecko wynosi jedynie 100 zł.

Tak, grupa ‘starszaki +’ jest przewidziana również dla siedmiolatków.

Ogólne założenia podczas treningu:

0%
Nauka języka angielskiego
0%
Zajęcia korekcyjne
0%
aspekt techniczny piłki nożnej
0%
gry i zabawy ruchowe


Nasi partnerzy: