Jak się przygotować na pierwszy trening piłkarski dla dzieci?

Przygotowanie do pierwszego treningu piłkarskiego dla dziecka

Przed nami pierwsze zajęcia z piłki nożne w sezonie 2020/2021! 

Bardzo się cieszymy, że po ponad pół rocznej przerwie spowodowanej obostrzeniami w związku z pandemią nasze zajęcia wracają według normalnego harmonogramu. Obecna sytuacja wymaga jednak zachowania szczególnych środków ostrożności przez wszystkich uczestników i organizatorów zajęć. Minimalne wymagania obejmują noszenie maseczek ochronnych przez wszystkich uczestników zajęć do mementu wejścia na salę gimnastyczną/boisko a także mycie rąk oraz dezynfakcję sprzętu. Podczas samego treningu na wyznaczonym obiekcie (hala lub bosiko) dzieci nie noszą maseczek. Każdy z nas może mieć odmienne zdanie co do tych wymagań, niemniej bardzo prosimy o dostosowanie się do tych wymogów nakładanch na nas, jako organizatorów zajęć piłkarskich. Wierzymy, że ta niedogodność zostanie wynagrodzona fantastycznym treningiem Football Kids!

Co warto zabrać na pierwszy treningi Football Kids?

  1. Strój sportowy (najlepiej marki Football Kids).
  2. Obuwie typu trampki/adidasy z czasem lepiej sprawdzają się halówki.
  3. Coś do picia, aby uzupełniać brakujące płyny. Polecamy wodę mineralną.
  4. Oraz masę dobrego humoru!

 

O której godzinie zaczynają się zajęcia?

Harmonogram zajęć można sprawdzić w PANELU RODZICA po zalogowaniu się w zakładce “HARMONOGRAM” lub na stronie Football Kids w zakładce TRENINGI wybierając swoją lokalizację w któej będziemy korzystali z zajęć.

Na trening należy przyjść w miarę możliwości wcześniej (około 15 minut) aby nie spóźnić się na rozpoczęcie zajęć, które poprowadzi trener.

Jak przebiega spotkanie?

Przebieg zajęć z uwagi na wymogi sanitarne szkół w tym roku będzie wyglądał nieco inaczej. W każdej szkole wytyczne mogą się różnić, ale co do zasady obowiązuje zachowanie maksymalnych środków ostrożności celem ochrony zdrowia dzieci, jak również personelu szkoły. Szczegóły wytycznych przekaże manager lokalny. 

Na początek zajęć Trener przywita wszystkich uczestników i powie kilka słów o treningu a także zrobi listę obecności. Po tych krótkich przygotowaniach zacznie się trening piłkarski z dziećmi. Przebieg zajęć szczegółowo opisano na naszej stronie w zakładce GRUPY. Zajęcia trwają planowo 45 minut dla grupy 2-3 latków i 60 minut pozostałych grup. Czas zajęć może zostać nieco skrócony dla potrzeb organizacyjnych związanych z wymogami sanitarnymi.

Jak trafić na trening FOOTBALL KIDS?

]Wskazówki dojazdu można sprawdzić wchodząc na stronę Football Kids w zakładkę TRENINGI i po wyborze odpowiedniej lokalizacji znajdziemy pełen adres oraz mapę dojazdu.

Jak podpisać umowę i dokonać płatności, aby mieć gwarantowane miejsce w grupie?

Umowę podpisujemy w PANELU RODZICA  w zakładce UMOWA a płatności dokonujemy po podpisaniu umowy w zakładce PŁATNOŚCI.

Link do PANELU RODZICA -> https://panel.football-kids.com/

Z kim się kontaktować w razie pytań?

Kontakt z managerem lokalizacji znajduje się na stronie Football Kids w zakładce KONTAKTY